Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 24 
Silver Cup wedstrijd Here
za 02 
Bitje happen
za 30 
Club van 100
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Ellen Unnik-Broenink - Mix 1
2. Carlijn Borgman - D 1
3. Lars Jongejan - HVET B
4. Joost Unnik - HVET A
5. Armel Karsten - JC1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Hieronder staat het barrooster met ingeroosterde ouders of clubleden.

Een aantal belangrijke aandachtspunten:
-
Als u verhinderd bent, wilt u dan ZELF voor vervanging zorgen, bij voorkeur binnen het eigen team.
-
Tijdens de eerste bardienst van de zaterdag komt een vaste vrijwilliger helpen met opstarten.
-
De laatste bardienst van de dag is inclusief werkzaamheden betreffende opruimen en afsluiten (zie checklist in de keuken). Op de zaterdag komt een vaste vrijwilliger helpen met de afronding.

Uitgebreide informatie omtrent de bardienst vindt u onder exploitatiecommissie. Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen via [email protected]


zaterdag 25 september 2021 
08:00 - 12:00  Udo Welling (  Heren Veteranen B  ) Wedstrijdtafel 
08:45 - 09:15  Ouders/verzorgers van Beau van Dijk (  Jongens A1  ) Barhoofd 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Joep Jaspers (  Jongens C1  ) Bardienst 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Sophie de Lange (  Meiden E6-2  ) Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Pleun Buiting (  Meisjes D1  ) Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Omaira Haouli (  Meisjes D1  ) Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Elisa Blom (  Meisjes B1  ) Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Milo Jansen (  Jongens B1  ) Bardienst 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Cedric Bos (  Jongens A1  ) Bardienst 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Pieter-bas Hoogsteen (  Jongens A1  ) Bardienst 
17:00 - 17:30  Anke Oldeman (  Veterinnen A  ) Barhoofd 
zondag 26 september 2021 
09:30 - 10:00  Rob Smit (  Mix 1  Heren Veteranen B  ) Barhoofd 
09:45 - 12:15  Max Visser (  Mix 1  Heren Veteranen B  ) Bardienst 
09:45 - 12:15  Sam ten Veen (  H 1 Silvercup  Heren 1  ) Bardienst 
12:15 - 14:30  Martijn van Elk (  Heren Veteranen A  ) Bardienst 
12:15 - 14:30  Daniel Haagen (  Heren Veteranen A  ) Bardienst 
14:30 - 17:15  Elsemiek Brok (  Dames 1  Dames 1 Silvercup  ) Bardienst 
14:30 - 17:15  Mirte Bruins (  Dames 1  Dames 1 Silvercup  ) Bardienst 
16:45 - 17:15  Martin Bakker (  Trimmers vrijdag  ) Barhoofd 
zaterdag 2 oktober 2021 
08:00 - 12:00  Leo den Hoed Wedstrijdtafel 
08:45 - 09:15  Ouders/verzorgers van Beau van Dijk (  Jongens A1  ) Barhoofd 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Teun Falter (  Jongens D1  ) Bardienst 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bas Baatje (  Jongens F  ) Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Sjors Jaspers (  Jongens E8  ) Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Kate de Graaff (  Meisjes D2  ) Bardienst 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Nina ter Horst (  Meisjes B2  ) Bardienst 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Merle van Ingen (  Meisjes B2  ) Bardienst 
16:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Sari Coolen (  Meisjes A1  ) Bardienst 
16:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Emma Grubesic (  Meisjes A1  ) Bardienst 
17:00 - 17:30  Rudi Klein Heerenbrink (  Heren Veteranen B  ) Barhoofd 
zondag 3 oktober 2021 
09:30 - 10:00  Anke Oldeman (  Veterinnen A  ) Barhoofd 
09:45 - 12:00  Marjet Damsté (  Dames Jong Senioren 1  ) Bardienst 
09:45 - 12:00  Lausan Eikelenboom (  Dames Jong Senioren 1  ) Bardienst 
12:00 - 15:00  Sandra Kuipers- van den Bosch (  Veterinnen A  ) Bardienst 
12:00 - 15:00  Willeke Voskamp (  Veterinnen A  ) Bardienst 
14:30 - 15:00  Martin Bakker (  Trimmers vrijdag  ) Barhoofd 
vrijdag 8 oktober 2021 
19:15 - 19:45  Barhoofd 
19:30 - 21:15  Bardienst 
19:30 - 21:15  Bardienst 
21:15 - 22:45  Bardienst 
21:15 - 22:45  Bardienst 
22:15 - 22:45  Barhoofd 
zaterdag 9 oktober 2021 
08:00 - 12:00  Wedstrijdtafel 
08:45 - 09:15  Ouders/verzorgers van Beau van Dijk (  Jongens A1  ) Barhoofd 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Joep Klarenbeek (  Jongens A1  ) Bardienst 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Esmée Grotendorst (  Meiden E6-2  ) Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Floortje Spork (  Meisjes D1  ) Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Armel Karsten (  Jongens C1  ) Bardienst 
13:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Norah Karreman (  Meisjes C1  ) Bardienst 
13:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Dylan Giesbers (  Jongens B1  ) Bardienst 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Mabel Koenders (  Meisjes B1  ) Bardienst 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Bo Hoorneman (  Meisjes B1  ) Bardienst 
17:00 - 17:30  Rudi Klein Heerenbrink (  Heren Veteranen B  ) Barhoofd 
zondag 10 oktober 2021 
09:30 - 10:00  Rudi Klein Heerenbrink (  Heren Veteranen B  ) Barhoofd 
09:45 - 12:00  Luca Campo (  Dames 1  Dames 1 Silvercup  ) Bardienst 
09:45 - 12:00  Linde Dettmers (  Dames 1  Dames 1 Silvercup  ) Bardienst 
12:00 - 14:45  Dirk Simonis (  Heren Veteranen A  ) Bardienst 
12:00 - 14:45  Hans de Vries (  Heren Veteranen A  ) Bardienst 
14:45 - 17:15  Peter Lokhorst (  Mix 1  Heren Veteranen B  ) Bardienst 
14:45 - 17:15  Lars Jongejan (  Heren Veteranen B  ) Bardienst 
16:45 - 17:15  Rob Smit (  Mix 1  Heren Veteranen B  ) Barhoofd