Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

za 03 
BITJE HAPPEN
di 06 
ALGEMENE LEDENVERGADERING
za 10 
OEFENWEDSTRIJD MF1 - ME1
za 14 
BITJE HAPPEN
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Maureen Bokdam - D 2
2. Joost Unnik - HVET A
3. Minke Taal - MA1
4. Ellen Unnik-Broenink - D VET
5. Joël Kuipers - H 1 Silvercup
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Hieronder staat het barrooster met ingeroosterde ouders of clubleden.

Een aantal belangrijke aandachtspunten:
-
Als u verhinderd bent, wilt u dan ZELF voor vervanging zorgen, bij voorkeur binnen het eigen team.
-
Tijdens de eerste bardienst van de zaterdag komt een vaste vrijwilliger helpen met opstarten.
-
De laatste bardienst van de dag is inclusief werkzaamheden betreffende opruimen en afsluiten (zie checklist in de keuken). Op de zaterdag komt een vaste vrijwilliger helpen met de afronding.

Uitgebreide informatie omtrent de bardienst vindt u onder exploitatiecommissie. Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen via [email protected]


zaterdag 3 oktober 2020 
08:00 - 12:00  Cyril Weijers (  Trimmers vrijdag  ) Wedstrijdtafel 
08:45 - 09:15  Ouders/verzorgers van Beau van Dijk (  Jongens A1  ) Barhoofd 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Norah Karreman (  Meisjes D2  ) Bardienst 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Danique Jansen (  Meisjes E1  ) Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Elisa Blom (  Meisjes B2  ) Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Fleur de Lange (  Meisjes E8-1  ) Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Jetske Klees (  Meisjes B1  ) Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Isa Weustink (  Meisjes A2  ) Bardienst 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Selina van Capel (  Meisjes A1  ) Bardienst 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Mink Zuidervaart (  Jongens A1  ) Bardienst 
16:45 - 17:30  Anke Oldeman (  Veterinnen A  ) Barhoofd 
zondag 11 oktober 2020 
11:30 - 12:00  Rudi Klein Heerenbrink (  Heren Veteranen B  ) Barhoofd 
11:45 - 14:30  Leon van Zanen (  Heren 1  H 1 Silvercup  ) Bardienst 
11:45 - 14:30  Martijn Krook (  H 1 Silvercup  Heren 1  ) Bardienst 
14:30 - 17:15  Luca Campo (  Dames 1  ) Bardienst 
14:30 - 17:15  Lieke Winter (  Dames 1  ) Bardienst 
16:30 - 17:15  Martin Bakker (  Trimmers vrijdag  ) Barhoofd