Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Agenda

vr 05 
Bockbieravond
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
2. Sander Schenkels - H Vet A
3. Jasper Breevoort - JC1
4. Joost Koning - JB1
5. Stan Hillenaar - H Vet B
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Hieronder staat het barrooster met ingeroosterde ouders of clubleden.

Een aantal belangrijke aandachtspunten:
-
Als u verhinderd bent, wilt u dan ZELF voor vervanging zorgen, bij voorkeur binnen het eigen team.
-
Tijdens de eerste bardienst van de zaterdag komt een vaste vrijwilliger helpen met opstarten.
-
De laatste bardienst van de dag is inclusief werkzaamheden betreffende opruimen en afsluiten (zie checklist in de keuken). Op de zaterdag komt een vaste vrijwilliger helpen met de afronding.

Uitgebreide informatie omtrent de bardienst vindt u onder exploitatiecommissie. Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen via [email protected]


zaterdag 29 september 2018 
08:30 - 12:00  Casper Jansen (  Papahockey  ) Wedstrijdtafel 
08:45 - 09:15  Ouders/verzorgers van Beau van Dijk (  Jongens B1  ) Barhoofd 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Hessel Kock (  Jongens D1  ) Bardienst 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Fenna van Beveren (  Meisjes E3  ) Bardienst 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bart Dahlhaus (  Jongens D1  ) Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Julian van den Bergh (  midwinter Mix F1  Jongens E8  ) Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Floor van Middelkoop (  Meisjes D1  ) Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Marie Rott (  Meisjes D1  ) Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Mickey Giesbers (  Meisjes B2  ) Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Imke Kamperman (  Meisjes B2  ) Bardienst 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Marguerite Kroon (  Meisjes A1  ) Bardienst 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Seline Meijer (  Meisjes A1  ) Bardienst 
16:45 - 17:30  Rudi Klein Heerenbrink (  Veteranen B  ) Barhoofd 
zondag 30 september 2018 
09:45 - 10:15  Rob Smit (  Veteranen B  ) Barhoofd 
10:00 - 12:15  Ouders/verzorgers van Sophie Kuitems (  Dames 1  ) Bardienst 
10:00 - 12:15  Sasja Teering (  Dames 1  ) Bardienst 
12:15 - 14:45  Harm Claus (  H1 Silver Cup  Heren 1  ) Bardienst 
12:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Boris van Mierlo (  H1 Silver Cup  Heren 1  ) Bardienst 
12:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Hidde Bakker (  Heren 1  H1 Silver Cup  ) Bardienst 
14:45 - 16:45  Marlies Ossewaarde (  Veterinnen A  ) Bardienst 
14:45 - 16:45  Sandra Kuipers- van den Bosch (  Veterinnen A  ) Bardienst 
14:45 - 16:45  Pauline Westerhuis-fiolet (  Veterinnen A  ) Bardienst 
16:00 - 16:45  Martin Bakker (  Papahockey  ) Barhoofd 
zaterdag 6 oktober 2018 
08:30 - 12:00  Udo Welling (  Veteranen B  ) Wedstrijdtafel 
08:45 - 09:15  Ouders/verzorgers van Senna van Dijk (  Jongens C1  ) Barhoofd 
09:00 - 11:15  Ouders/verzorgers van Floris Karreman (  midwinter Mix F1  Jongens F1  ) Bardienst 
09:00 - 11:15  Ouders/verzorgers van Sari Coolen (  Meisjes C1  ) Bardienst 
11:15 - 13:30  Ouders/verzorgers van Noor Elbers (  Meisjes E1  ) Bardienst 
11:15 - 13:30  Ouders/verzorgers van Noor van der Teems (  Meisjes E1  ) Bardienst 
11:15 - 13:30  Ouders/verzorgers van YaĆ«l Paulissen (  Jongens C1  ) Bardienst 
13:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Sam ten Veen (  Jongens B1  ) Bardienst 
13:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Anne Wolbers (  Meisjes B1  ) Bardienst 
13:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Fenna Tulfer (  Meisjes B1  ) Bardienst 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Juul Nijhuis (  Meisjes A2  ) Bardienst 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Hieke Wagter (  Meisjes A2  ) Bardienst 
16:45 - 17:30  Anke Oldeman (  Veterinnen A  ) Barhoofd 
zondag 14 oktober 2018 
11:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Bart van den Deijssel (  Jongens D1  ) Barhoofd 
11:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Leon van Zanen (  H1 Silver Cup  Heren 1  ) Bardienst 
11:45 - 14:15  Niels Verwoerdt (  H1 Silver Cup  Heren 1  ) Bardienst 
14:15 - 16:45  Sanne de Wit (  Dames 1  ) Bardienst 
14:15 - 16:45  Lars Jongejan (  H1 Silver Cup  Heren 1  ) Bardienst 
16:00 - 16:45  Martin Bakker (  Papahockey  ) Barhoofd 
zaterdag 27 oktober 2018 
08:30 - 12:00  Leo den Hoed Wedstrijdtafel