Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 06 
Netwerkborrel voor leden
vr 13 
SJORS SORTIEF
vr 13 
SJORS SPORTIEF
za 14 
BITJE HAPPEN BIJ MHC DIER
vr 20 
SJORS SPORTIEF
vr 20 
SJORS SPORTIEF
za 21 
Pubquiz
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine K√∂hnen - MC1
2. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
3. Minke Taal - MA2 Zaal
4. Elona Oliekan - MA1
5. Maureen Bokdam - D1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb - zat 29 feb -


laat schema zien voor  

26 januari | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MC1 Zaal   1848   M.H.C. Oosterbeek MC3

 

10:15  11:10  uit  Matenpark    
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
MD1 Zaal   4487   Doetinchemse Hockey Club MD2

 

10:25  11:10  uit  De Dumpel    
De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1
 
JD1 Zaal   3746   Lochemse Hockey Club JD1

 

11:10  12:00  uit  Valkenhuizen Arnhem    
Let op: Uittenue mee!   
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
 
MD1 Zaal   4567   Westerduiven MD2

 

12:05  12:50  uit  De Dumpel    
Let op: Uittenue mee!   
De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1
 
JD1 Zaal   3967   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD2

 

12:50  13:40  uit  Valkenhuizen Arnhem    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
 
MA2 Zaal   1907   GZG Hardenberg MA11C

 

18:10  18:40  uit  De Beek    
De Beek
Hondsdraf 38
7772LZ HARDENBERG
hal: veld 1
MC1 Zaal   2288   Westerduiven MC2

 

11:55  12:50  thuis  Matenpark    
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
 
JB1 Zaal   8455   HC Zwolle JB3

 

13:20  13:50  thuis  Theothorne    
Fluiten: Selina van Capel en Anne Bodt
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
JB1 Zaal   8529   HC Ares JB1

 

15:50  16:20  thuis  Theothorne    
Fluiten: Laurie te Vaanholt en Hieke Wagter
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
MA2 Zaal   1809   DHV MA3

 

16:30  17:00  thuis  De Beek    
De Beek
Hondsdraf 38
7772LZ HARDENBERG
hal: veld 1


26 januari | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
D1 Zaal   6980   MHC Bemmel 800 D1

 

13:20  14:10  uit  Westerduiven zaalhockeyhal    
Let op: Uittenue mee!   
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
 
H1 Zaal   11056   MHCBeuningen H1

 

14:20  15:20  uit  De Bongerd    
De Bongerd
Sportlaan 1
6681CD BEMMEL
hal: veld 1
 
D1 Zaal   7053   M.H.C. Oosterbeek D1

 

15:50  16:40  thuis  Westerduiven zaalhockeyhal    
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
 
H1 Zaal   11061   Westerduiven H1

 

16:00  17:00  thuis  De Bongerd    
De Bongerd
Sportlaan 1
6681CD BEMMEL
hal: veld 1


26 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E-1 Zaal   1030   MHCZutphen J8E2

 

09:30  10:20  uit  Valkenhuizen Arnhem    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
 
M8E-1   895   HCM Arnhem M8E6

 

09:05  10:20  uit  't Timpke    
't Timpke
Haarloseweg 10
7271BT BORCULO
hal: veld 1
M8E-1   902   Lochemse Hockey Club M8E3

 

10:45  12:00  uit  't Timpke    
Let op: Uittenue mee!   
't Timpke
Haarloseweg 10
7271BT BORCULO
hal: veld 1
 
J8E-1 Zaal   1021   HCM Arnhem J8E1

 

12:00  12:50  uit  Valkenhuizen Arnhem    
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1