Wedstrijden quicklinks

Teams

Proeftraining

Kledingfonds

Agenda

vr 27 
BKERWEDSTRIJD HEREN 1 - C
vr 11 
BOCKBIERAVOND MHC DIEREN
vr 25 
SJORS SPORTIEF
vr 25 
SJORS SPORTIEF
vr 01 
SJORS SPORTIEF
vr 01 
SJORS SPORTIEF
vr 08 
SJORS SPORTIEF
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Elona Oliekan - MA1
2. Robine Köhnen - MC1
3. Ellen Unnik-Broenink - D Vet A
4. Maureen Bokdam - D1
5. Inge Muyser - MB1
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 21 sep - zon 22 sep - zat 28 sep - zon 29 sep - zat 5 okt - zon 6 okt - zon 13 okt - zon 27 okt -


laat schema zien voor  

21 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1   676   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JD2

30 

11:30  12:30  uit    route    
 
MC2   1931   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC6

30 

14:10  15:25  uit    route    
MC1   1813   M.H.C. Oosterbeek MC4

20 

15:55  17:00  uit    route    
 
JB1   261   MHC Wijchen JB1

45 

16:30  17:45  uit    route    
 
MD1   2275   HCM Arnhem MD6

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Marije Klarenbeek en Vonne Grijpma
 
JC1   331   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JC1

 

11:15  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Laurie te Vaanholt en Seline Meijer
 
MB1   1510   Apeldoorn MB4

 

12:30  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Merle Dettmers en Femke Kamperman
MA2   926   NMHC Nijmegen MA5

 

13:15  13:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Lausan Eikelenboom en Annika Gilissen
MA1   775   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MA3

 

14:15  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Joël Kuipers en Boris van Mierlo


21 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ME6-1   7352   Doetinchemse Hockey Club M6E3

25 

07:35  08:30  uit    route    
 
JF1   6812   Doetinchemse Hockey Club JF1

25 

08:05  09:00  uit    route    
JE6   6592   Doetinchemse Hockey Club J6E1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Femke Bosveld en Elisa Blom
 
MF2   7653   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MF3

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Inge Muyser en Benthe van der Scheer
MF1   7798   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF4

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Bente Sijrier en Lieke Verbeek
ME8-1   6853   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E5

 

10:30  11:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Imke Kamperman en Sophie Kip
ME8-2   7151   HCM Arnhem M8E6

 

11:30  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Juliët Huhnholz en Merlijn van der Meer