Wedstrijden quicklinks

Teams

Agenda

za 24 
Slotdag jongste jeugd
vr 07 
Jeugdhockeykamp 2017
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Rolande Nolsen - MB1
2. Carlijn Borgman - MA1
3. Lotte Berndsen - MD3
4. Isabel Nederhoed - MC1
5. Evelien Roos - D3
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 10 jun - zon 11 jun - zat 17 jun - zon 18 jun -


laat schema zien voor  

17 juni | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1   23182   Doetinchemse Hockey Club JD1

25 

08:50  10:15  uit    route    
 
MD2   23720   Hockey Club Druten MD2

40 

09:05  10:30  uit    route    
MC1   16759   MHC Bemmel 800 MC3

30 

10:30  11:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MA1   13669   THCC De Kromhouters MA2

45 

14:30  16:15  uit    route    
MD3   23466   Union MD7

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Hugo de Jong en Koen Vossebeld
 
JC1   12622   Apeldoorn JC2

 

09:30  10:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Dirk Simonis en Beau Ritsma
 
MC2   16826   HCM Arnhem MC5

 

11:15  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lanette Saalmink en Marieke Sparreboom
MB2   17803   WMHC MB5

 

12:45  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Denise Visser en Lisa Talen
MD1   24356   THCC De Kromhouters MD2

 

14:15  15:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Linde Dettmers en Lieke Winter
MB1   15207   Almelo MB2

 

15:30  16:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Pieter Riemer en Robertjan Brok


17 juni | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1   19880   Hockey Vereniging Zevenaar JF1

20 

08:25  09:30  uit    route    
   KNHB: Veld 2A  
 
MF2   22869   Avanti MF1

50 

08:10  09:30  uit    route    
 
JE1   19504   WMHC JE3

35 

10:40  11:45  uit    route    
JE8/1   19096   Westerduiven J8E1

20 

14:10  15:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MF1   22209   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MF4

 

08:15  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jelmer Meijer en Paul Bosschaart
ME1   21909   HCM Arnhem ME6

 

09:45  10:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Lila Nooij en Fenna Tulfer
ME8/1   20723   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E2

 

11:15  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Gijs Boehmer en Cedric Bos