Wedstrijden quicklinks

Teams

Agenda

za 24 
Slotdag jongste jeugd
vr 07 
Jeugdhockeykamp 2017
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Rolande Nolsen - MB1
2. Carlijn Borgman - MA1
3. Lotte Berndsen - MD3
4. Isabel Nederhoed - MC1
5. Evelien Roos - D3
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 10 jun - zon 11 jun - zat 17 jun - zon 18 jun -


laat schema zien voor  

10 juni | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC1   12614   Hockey Club Druten JC1

40 

08:50  10:30  uit    route    
 
MD1   24325   Union MD3

30 

13:00  14:15  uit    route    
MB2   17800   MHCBeuningen MB4

35 

13:25  14:45  uit    route    
MC2   16638   M.H.C. Oosterbeek MC5

20 

13:55  15:00  uit    route    
MB1   15063   NMHC Nijmegen MB3

40 

14:20  16:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MA2   13804   Hockey Club Druten MA3

40 

16:35  17:45  uit    route    
MD3   23463   Westerduiven MD6

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Hans de Vries en Lara Kamperman
 
JD1   24601   Westerduiven JD1

 

09:30  10:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Amber de Brabander en Sophie Klein Heerenbrink
 
MA1   13619   Hockey Club Twente MA2

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Harm Claus en Lars Jongejan
MD2   23698   HCM Arnhem MD4

 

13:15  14:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Nicole Koers en Charlotte Martèl
MC1   16674   Apeldoorn MC3

 

14:45  15:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Marlies van der Zijpp en Marije Zwaneveld


10 juni | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MF1   22182   Doetinchemse Hockey Club MF3

25 

07:50  09:00  uit    route    
ME1   21797   HCM Arnhem ME7

30 

09:00  10:15  uit    route    
ME8/1   20695   Hockey Vereniging Zevenaar M8E1

20 

09:10  10:15  uit    route    
   KNHB: Veld 3AB  
MF2   22812   Hcoij MF2

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Selina van Capel en Marije Klarenbeek
 
JF1   19851   M.H.C. Oosterbeek JF2

 

09:15  10:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Amber Roos en Lausan Eikelenboom
JE1   19474   DHV JE4

 

10:00  10:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Lieke Kamperman en Nika Waterborg
JE8/1   19076   HCM Arnhem J8E1

 

11:30  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Merlijn van der Meer en Liz Melis