Wedstrijden quicklinks

Teams

Agenda

zo 14 
SuperSunday
za 24 
Slotdag jongste jeugd
vr 07 
Jeugdhockeykamp 2017
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine K√∂hnen - MD2 zaal
2. Rolande Nolsen - MB1
3. Carlijn Borgman - MA1
4. Lotte Berndsen - MD3
5. Carlijn Borgman - MA1 zaal
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 6 mei - zon 7 mei - zat 13 mei - zon 14 mei - zat 20 mei - zon 21 mei - zat 27 mei - zon 28 mei -


laat schema zien voor  

20 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1   23144   Apeldoorn JD3

30 

07:15  08:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MC2   16369   AHC Velp MC6

20 

10:25  11:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD1   24271   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MD4

30 

11:30  12:45  uit    route    
MB1   14832   NMHC Nijmegen MB4

40 

11:50  13:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD3   23432   Hockey Club Druten MD4

40 

12:50  14:00  uit    route    
MB2   17793   Doetinchemse Hockey Club MB4

25 

14:05  15:15  uit    route    
MA2   13787   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MA4

30 

16:15  17:15  uit    route    
MD2   23656   THCC De Kromhouters MD3

 

09:15  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Anne Berntsen en Nina Campo
MA1   13501   GoorseMHC MA2

 

11:00  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Geert van Weelden en Hans de Vries
MC1   16473   HCHN MC1

 

13:15  14:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Maj Blauw en Marit van Berkel
 
JC1   12567   M.H.C. Oosterbeek JC1

 

15:00  16:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Izabelle Koers en Rudi Klein Heerenbrink


20 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MF1   22124   Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF6

30 

07:30  08:45  uit    route    
 
JE1   19390   Apeldoorn JE2

30 

08:00  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JF1   19790   AHC Velp JF1

20 

07:55  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
ME1   21658   MHC EDE ME2

30 

08:30  09:45  uit    route    
   KNHB: veld 2D  
 
JE8/1   19026   WMHC J8E2

35 

10:25  11:30  uit    route    
 
MF2   22698   AHC Velp MF3

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jurre Middelburg en Sjoerd Bakker
ME8/1   20499   M.H.C. Oosterbeek M8E1

 

10:15  11:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Isabel Nederhoed en Anne Bodt