Wedstrijden quicklinks

Teams

Agenda

zo 14 
SuperSunday
za 24 
Slotdag jongste jeugd
vr 07 
Jeugdhockeykamp 2017
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine K√∂hnen - MD2 zaal
2. Rolande Nolsen - MB1
3. Carlijn Borgman - MA1
4. Lotte Berndsen - MD3
5. Carlijn Borgman - MA1 zaal
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 6 mei - zon 7 mei - zat 13 mei - zon 14 mei - zat 20 mei - zon 21 mei - zat 27 mei - zon 28 mei -


laat schema zien voor  

13 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC1   12545   WMHC JC2

35 

10:10  11:45  uit    route    
 
MD2   23645   MHC Wijchen MD5

45 

11:00  12:30  uit    route    
MC1   16366   MHC Wijchen MC2

45 

12:45  14:15  uit    route    
MA2   13785   HCM Arnhem MA4

30 

14:30  15:30  uit    route    
MA1   13471   Lochemse Hockey Club MA1

30 

15:30  17:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD3   23424   MHC Wijchen MD7

 

08:15  08:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Donna de Bruin en Chavon de la Vienne
MB2   15000   NMHC Nijmegen MB9

 

09:30  10:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Elsemiek Brok en Paul Brok
MC2   16309   MHC Wijchen MC4

 

11:00  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Fleur Feltmann en Leo den Hoed
MD1   24244   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MD3

 

12:30  13:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Luca Campo en Mathilde Brok
 
JD1   23136   NMHC Nijmegen JD3

 

13:45  14:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Maureen Bokdam en Krista Post
 
MB1   14757   HHC Haackey MB1

 

15:15  16:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Robertjan Brok en Inge Dirkse van den Heuvel


13 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ME8/1   20397   Hcoij M8E1

40 

08:35  10:00  uit    route    
MF2   22672   HCM Arnhem MF8

30 

09:30  10:30  uit    route    
 
JE1   19366   Zutphen JE1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Meghann Nieskens en Georgine Gerritsen
JF1   19770   MHC Bemmel 800 JF3

 

09:45  10:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Charel Dolman en Isis Feltmann
 
MF1   22100   HCM Arnhem MF6

 

09:45  10:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Imke Kamperman en Sophie Kip
ME1   21559   HCOB - Hockeyclub Overbetuwe ME2

 

10:45  11:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Anne Wolbers en Evie Snel
 
JE8/1   19013   M.H.C. Oosterbeek J8E2

 

13:00  13:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Inge den Hoed en Lila Nooij