Wedstrijden quicklinks

Teams

Agenda

zo 14 
SuperSunday
za 24 
Slotdag jongste jeugd
vr 07 
Jeugdhockeykamp 2017
  hele agenda

Keeperscompetitie

1. Robine Köhnen - MD2 zaal
2. Rolande Nolsen - MB1
3. Carlijn Borgman - MA1
4. Lotte Berndsen - MD3
5. Carlijn Borgman - MA1 zaal
hele keeperscompetitie..

Laatste reacties

Hieronder staat het barrooster met ingeroosterde ouders of clubleden.

Een aantal belangrijke aandachtspunten:
-
Als u verhinderd bent, wilt u dan ZELF voor vervanging zorgen, bij voorkeur binnen het eigen team.
-
Tijdens de eerste bardienst van de zaterdag komt een vaste vrijwilliger helpen met opstarten.
-
De laatste bardienst van de dag is inclusief werkzaamheden betreffende opruimen en afsluiten (zie checklist in de keuken). Op de zaterdag komt een vaste vrijwilliger helpen met de afronding.

Uitgebreide informatie omtrent de bardienst vindt u onder exploitatiecommissie. Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen via [email protected]


zaterdag 6 mei 2017 
07:45 - 08:15  Ron Gelderman (  Trimmers woensdag  ) Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Pleun Buiting (  Meisjes F2  ) Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Noor Elbers (  Meisjes F1 Midwintercompetitie  Meisjes F2  ) Bardienst 
08:00 - 12:00  Casper Jansen (  Trimmers woensdag  ) Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Joris Matijssen (  Jongens E1  ) Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Bob ten Veen (  Jongens D1 zaal  Jongens E1  ) Bardienst 
13:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Luuk Willemse (  Jongens D1  Keepers B/A  ) Bardienst 
13:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Niek Pietersen (  Jongens D1  ) Bardienst 
15:15 - 17:15  Ouders/verzorgers van Hanna Lindeman (  Meisjes A2  ) Bardienst 
15:15 - 17:15  Ouders/verzorgers van Madelon de Roos (  Meisjes A2  ) Bardienst 
16:45 - 17:15  Martin Bakker (  Papa hockey  ) Barhoofd 
zondag 7 mei 2017 
09:45 - 10:15  Rudi Klein Heerenbrink (  Trimmers woensdag  Veteranen B  ) Barhoofd 
10:00 - 12:30  Ingeborg de Vries (  Veterinnen A  ) Bardienst 
10:00 - 12:30  Celine Wiemer (  Veterinnen A  ) Bardienst 
12:30 - 14:30  Miranda Meij-Peeters (  Dames 3  ) Bardienst 
12:30 - 14:30  Erica Nap (  Dames 3  Dames 1 zaal  ) Bardienst 
14:30 - 16:30  Stan Hillenaar (  Veteranen B  ) Bardienst 
14:30 - 16:30  Han Meijer (  Veteranen B  ) Bardienst 
zaterdag 13 mei 2017 
07:45 - 08:15  Ron Gelderman (  Trimmers woensdag  ) Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Lotte Berndsen (  Meisjes D3  Keepers D/C  ) Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Bo Hoorneman (  Meisjes D3  ) Bardienst 
08:00 - 12:00  Cyril Weijers (  Papa hockey  ) Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Maurits Pijnenburg (  Mix F1 Midwintercompetitie  Jongens F1  ) Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Iwan ten Caat (  Jongens F1  ) Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Kim Koenders (  Meisjes D1  Meisjes D1 zaal  ) Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Dana Reichert (  Meisjes D2 zaal  Meisjes D1  ) Bardienst 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Annika Gilissen (  Meisjes B1  Meisjes B1 zaal  ) Bardienst 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Femke Kamperman (  Meisjes B1  Meisjes B1 zaal  ) Bardienst 
17:30 - 18:00  Anke Oldeman (  Veterinnen A  ) Barhoofd 
zondag 14 mei 2017 
09:45 - 10:15  Martin Bakker (  Papa hockey  ) Barhoofd 
10:00 - 12:30  Tom de Jong (  Heren zaal  Heren 1  ) Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Robertjan Brok (  Heren 1  Heren zaal  ) Bardienst 
12:30 - 14:30  Jeroen de Maar (  Veteranen A  ) Bardienst 
12:30 - 14:30  Maarten Feltmann (  Heren zaal  Veteranen A  ) Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Marlies van der Zijpp (  Dames 1  Dames 1 zaal  ) Bardienst 
14:30 - 16:30  Sasja Teering (  Dames 1  Dames 1 zaal  ) Bardienst 
zaterdag 20 mei 2017 
07:45 - 08:15  Ron Gelderman (  Trimmers woensdag  ) Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Chloë Elena Uittenbogaard (  Meisjes F2  ) Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Evy Willems (  Meisjes F2  ) Bardienst 
08:00 - 12:00  Udo Welling (  Veteranen A  ) Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Lynn Curré (  Meisjes E8/1  ) Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Babet Wagter (  Meisjes E8/1  ) Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Selina van Capel (  Meisjes C1  Meisjes C1 zaal  ) Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Liz Melis (  Meisjes C1  ) Bardienst 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Jelmer Meijer (  Jongens C1  ) Bardienst 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Cedric Bos (  Jongens C1  ) Bardienst 
17:30 - 18:00  Anke Oldeman (  Veterinnen A  ) Barhoofd 
zondag 21 mei 2017 
09:45 - 10:15  Rudi Klein Heerenbrink (  Trimmers woensdag  Veteranen B  ) Barhoofd 
10:00 - 12:30  Roos Mensink (  Dames 3  ) Bardienst 
10:00 - 12:30  Nhunke Ruigrok (  Dames 3  ) Bardienst 
12:30 - 14:30  Adriaan Knopper (  Trimmers zondag  Veteranen B  ) Bardienst 
12:30 - 14:30  Bart Grijpma (  Veteranen B  ) Bardienst 
zaterdag 27 mei 2017 
07:45 - 08:15  Ron Gelderman (  Trimmers woensdag  ) Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Frederique Roelfzema (  Meisjes D2 zaal  Meisjes D1  ) Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Julia Ruigrok (  Meisjes D1  Meisjes D2 zaal  ) Bardienst 
08:00 - 12:00  Paul Brok (  Papa hockey  ) Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Donna de Bruin (  Meisjes B2  Meisjes B2 zaal  ) Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Fleur Hagen (  Meisjes B2  ) Bardienst 
13:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Minke Taal (  Meisjes C2  Keepers D/C  ) Bardienst 
13:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Imke Kamperman (  Meisjes C2  Meisjes C1 zaal  ) Bardienst 
15:15 - 17:00  Ouders/verzorgers van Merle Dettmers (  Meisjes B1  Meisjes B1 zaal  ) Bardienst 
15:15 - 17:00  Ouders/verzorgers van Eva Eikelenboom (  Meisjes B1  Meisjes B1 zaal  ) Bardienst 
16:30 - 17:00  Martin Bakker (  Papa hockey  ) Barhoofd 
zondag 28 mei 2017 
09:45 - 10:15  Anke Oldeman (  Veterinnen A  ) Barhoofd 
09:45 - 10:15  Marianne de Maar (  Veterinnen A  ) Barhoofd 
10:00 - 12:30  Krista Post (  Dames 1  Dames 1 zaal  ) Bardienst 
10:00 - 12:30  Lieke Lindeboom (  Dames 1  ) Bardienst 
12:30 - 14:15  Anne-Marie Brok (  Veterinnen A  ) Bardienst 
12:30 - 14:15  Sandra Kuipers- van den Bosch (  Veterinnen A  ) Bardienst 
14:15 - 16:00  Yvette Pieper (  Dames 3  Dames 1 zaal  ) Bardienst 
14:15 - 16:00  Evelien de Roos (  Dames 3  Keepers senioren  ) Bardienst 
16:00 - 18:15  Reton Nijkamp (  Veteranen A  ) Bardienst 
16:00 - 18:15  Hans de Vries (  Veteranen A  ) Bardienst 
zaterdag 10 juni 2017 
07:45 - 08:15  Miriam van Wijk (  Veterinnen A  ) Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Maartje de Weert (  Meisjes D3  Meisjes D3 zaal  ) Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Elina den Dekker (  Meisjes D3  ) Bardienst 
08:00 - 12:00  Casper Jansen (  Trimmers woensdag  ) Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Kai Kramer (  Jongens E1  ) Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Pim Woltering (  Jongens E1  ) Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Evelien Koning (  Meisjes D2  ) Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Madelief Boehmer (  Meisjes D2  ) Bardienst 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Laurie te Vaanholt (  Meisjes C1  Meisjes C1 zaal  ) Bardienst 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Esmee Enterman (  Meisjes C1  Meisjes C1 zaal  ) Bardienst 
17:00 - 17:30  Rudi Klein Heerenbrink (  Trimmers woensdag  Veteranen B  ) Barhoofd 
zondag 11 juni 2017 
11:30 - 12:00  Martin Bakker (  Papa hockey  ) Barhoofd 
11:45 - 14:15  Michiel Kroon (  Heren 1  ) Bardienst 
11:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Olaf Nühn (  Heren zaal  Heren 1  ) Bardienst 
14:15 - 16:30  Louise Wiersma (  Dames 1  Dames 1 zaal  ) Bardienst 
14:15 - 16:30  Ilse Klijnsma (  Dames 1  Dames 1 zaal  ) Bardienst 
zaterdag 17 juni 2017 
07:45 - 08:15  Miriam van Wijk (  Veterinnen A  ) Barhoofd 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Saar Nijhoving (  Meisjes F1 Midwintercompetitie  Meisjes F1  ) Bardienst 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Norah Karreman (  Meisjes F1  ) Bardienst 
08:00 - 12:00  Leo den Hoed Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Fleur Wesselink (  Meisjes E1  ) Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Kyra Nikita Uittenbogaard (  Meisjes E1  ) Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Tessa Koenders (  Meisjes B2  ) Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Sanne Put (  Meisjes B2  ) Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Puck Lieferink (  Meisjes D1 zaal  Meisjes D1  ) Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Niina Vugts (  Meisjes D2 zaal  Meisjes D1  ) Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Estelle Aalders (  Meisjes B1  Meisjes B1 zaal  ) Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Michelle van Werkhooven (  Meisjes B1  Meisjes B1 zaal  ) Bardienst 
18:00 - 18:30  Anke Oldeman (  Veterinnen A  ) Barhoofd 
zondag 18 juni 2017 
08:00 - 12:00  Wedstrijdtafel 
09:45 - 10:15  Rudi Klein Heerenbrink (  Trimmers woensdag  Veteranen B  ) Barhoofd 
10:00 - 12:30  Radboud van Hemel (  Veteranen A  ) Bardienst 
10:00 - 12:30  Boudewijn van Sadelhoff (  Heren zaal  Veteranen A  ) Bardienst 
12:30 - 14:30  Erica Nap (  Dames 3  Dames 1 zaal  ) Bardienst 
12:30 - 14:30  Elsemiek Brok (  Dames 3  ) Bardienst 
14:30 - 16:30  Peter Lokhorst (  Veteranen B  ) Bardienst 
14:30 - 16:30  Hans van Kerkhof (  Veteranen B  ) Bardienst